А вороги пусть дико горят в пекле, например!



Колы чорный дым застылае сонце
Та народ ломытся на майдан
Ми вэдэмо бытву проты Тэмных Сыл Зла
И видправляемо в пэкло идолив-Лэнина

Ніхт капут Ніхт капітулює
З намы бог
Ніхт капут Ніхт капітулює
Слава гэроям

Колы нас атакують з усих бокив
Мы стаемо твердише скэли
Мы пэрэможэмо або загинэмо
Але николы нэ схилымося пэрэд ворогом

Слава гэроям
Гэроям слава!

Наша зброя
Наша воля
Наша сыла
Це воля до пэрэмогы!